Trek zblízka – doživotní záruka

Postaráme se o vás

Na produkty Trek a Bontrager se vztahuje záruka i programy na vracení zboží, díky nimž můžete bez obav nakupovat a zakoupené věci si užívat na maximum.

Doživotní záruka

Všechny výrobky Trek mají jedno společné. O všechny se postaráme a uděláme, co se od nás očekává. Kola stavíme tak, aby vydržela. Musí projít nelítostným zacházením v nejnáročnější testovací laboratoři na světě. Proto na všechna naše kola poskytujeme tu nejlepší doživotní záruku v oboru už od roku 1976, kdy jsme vyrobili první rámy.

Zobrazit záruční podmínky

Trek Care

Postaráme se o vás. Na všechna kola Trek se vztahuje nejlepší záruka v oboru a bezplatný věrnostní program Trek Care. Po registraci kola nabídne společnost Trek Bicycle Corporation každému původnímu majiteli jedinečnou záruku na výrobní a materiálové vady. Je to důkaz, že si za našimi koly stojíme.

Viac informácií

Zaregistrujte si kolo

Chcete-li se do programu Trek Care zapojit, musíte si kolo zaregistrovat. Registrací snadno ochráníte váš nový stroj i sebe. Záznamy o vašem kole mohou být velmi cenné, pokud dojde k jeho ztrátě či odcizení. Také je to nejlepší způsob, jak vám můžeme dát vědět o technických vylepšeních nebo dalších důležitých informacích, které se vašeho kola týkají. Poskytnuté údaje samozřejmě s nikým jiným nesdílíme.

Viac informácií

30-dňová bezpodmienečná záruka

Ak z nejakého dôvodu nie ste spokojní s nákupom náhradných dielov Bontrager alebo Trek, vráťte položku spolu s pôvodným potvrdením o predaji na pôvodné miesto nákupu do 30 dní za účelom výmeny alebo vrátenia peňazí. Berte to ako 30-dňovú skúšobnú jazdu.

Viac informácií

Crash Replacement

Na každou přilbu Bontrager se vztahuje záruka Crash Replacement. V případě poškození přilby během prvního roku vlastnictví vám ji zdarma vyměníme. Přilbu nám jako předplacenou zásilku zašlete společně s kopií účtenky a popisem nehody. Jakmile poškozený model dorazí, pošleme vám nový.

Viac informácií

Carbon Care

Chceme, abyste na kole jezdili co nejvíc, ale i maximálně bezpečně. Proto je výměna poškozeného karbonového rámu či dílu v rámci programu Trek Carbon Care tak snadná. Program Carbon Care nabízíme výhradně majitelům kol Trek. Jeho součástí jsou výrazné slevy v případě výměn poškozených karbonových rámů, vidlic a dílů. Chcete-li se do programu zapojit, navštivte autorizovaného prodejce Trek.

Viac informácií

Kola s doživotní zárukou

Na všechny sady karbonových kol Bontrager poskytujeme doživotní záruku na vady. Navíc se na ně vztahuje i věrnostní program Carbon Care, v jehož rámci má původní majitel nárok na bezplatnou výměnu nebo opravu kol poškozených během prvních dvou let vlastnictví (a po uplynutí této doby na opravu nebo výměnu za výrazně nižší cenu).

Viac informácií

Chcete uplatnit záruku? Rádi vám pomůžeme.

Na produkty Trek a Bontrager zakoupené na internetu a u autorizovaných prodejců poskytujeme záruku na výrobní a materiálové vady. Pečlivě si projděte níže uvedené záruční podmínky. Společně určitě najdeme řešení, abyste mohli zase nasednout a jet.

Zobrazit záruční podmínky

Důležité informace ohledně uplatnění záruky:

• Všechny reklamace musí být podány prostřednictvím autorizovaného prodejce Trek. Nejbližší prodejnu Trek si vyhledáte pomocí vyhledávače prodejen: https://www.trekbikes.com/cz/cs_CZ/store-finder/
• Prosím přineste s sebou reklamovaný výrobek a originální doklad o koupi.
• S dalšími dotazy se prosím obraťte na tým zákaznické podpory: 0228 880 218.

Kontaktujte nás