Zaopiekujemy się tobą.
Naszą misją jest zapewnienie światowej klasy gościnności za każdym razem, gdy odwiedzasz nas online lub w sklepie. Zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. To sposób Treka.
Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu produktu Bontrager lub Trekaftermarket, zwróć produkt wraz z oryginalnym dowodem sprzedaży w ciągu 30 dni do miejsca zakupu w celu jego wymiany lub zwrotu pieniędzy. Potraktuj to jako 30-dniową jazdę próbną.
Dowiedz się więcejPomożemy dobrać odpowiednie opony do dowolnego stylu jazdy, gdziekolwiek jeździsz.
Znajdź oponę dla siebieNauczymy Cię naprawy przebitej opony, skonfigurowania bezdętkowego zestawu kół i wiele więcej.
Dowiedz się jakOdpowiednia opona może uczynić każdą przejażdżkę lepszą! Znajdź najlepszą oponę pasującą do Twojego sposobu jazdy i do Twoich tras.
Znajdź oponę dla siebie| Rozmiar | 27.5" x 2.4" | 700C x 50mm |
|---|---|---|
| Średnica | 27,5 cala | 700C |
| Szerokość | 2,4 cala | 50 mm |
| TPI | 60 TPI | 60 TPI |
| Durometer | 60a | 60a |
| Stopka | Przewód | Przewód |
| Typ | Clincher | Clincher |
| Ciśnienie minimalne | 30 psi | 30 psi |
| Ciśnienie maksymalne | 50 psi | 60 psi |
| ETRTO | 60-584 | 50-622 |
| Tread | Odwrócony | Odwrócony |
| Ochrona przed przebiciem | Hard-Case Lite | Hard-Case Lite |
| Przystosowane do kolcowania | Nie | Nie |
| Masa | 1280g | 855g |