Založeno na vědeckých poznatcích

Cesta k prvotřídnímu výkonu je dlážděná zvědavostí. Společnost Trek byla v roce 1976 založena na základě této otázky: Proč se v USA nevyrábějí kola s vysokým výkonem? Nyní společnost Trek poskytuje těm nejnadanějším a nejzanícenějším cyklistickým konstruktérům a výzkumníkům zdroje, aby všechno podrobili zkoumání. K inovaci totiž dochází pouze tehdy, máte-li odvahu klást obtížné otázky a vydat se tam, kde ještě nikdo nebyl. Abyste mohli být lídry, nesmíte se bát inovací.

Materiály

Karbon OCLV

V roce 1992 představila společnost Trek cyklistickému světu naprosto revoluční novinku. Existuje mnoho kol z karbonu. Jen jedno je však z OCLV.

Další informace

Alpha Aluminium

První hliníkové kolo opustilo brány našeho závodu před více než třiceti lety. Od té doby jsme naprosto předefinovali koncept hliníkových kol.

Další informace

Vyrobeno v USA

Vstupte do laboratoře Treku na vývoj karbonu ve Waterloo ve Wisconsinu, kde máte příležitost nahlédnout do zákulisí výroby vysněných kol.

Další informace

Odpružení

Active Braking Pivot

Než si společnost Trek nechala patentovat ABP, aktivní zadní odpružení bylo považováno za nemožné. ABP dodalo horským kolům lepší ovladatelnost a využitelnost.

Další informace

RE:aktiv

Systém Re:aktiv inspirovaný světem automobilových závodů pohlíží na zadní odpružení zcela novým způsobem. Jednoduše zlepšuje jízdu.

Další informace
Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country’s Trek Bicycle website here.