Společenská odpovědnost


Jsme přesvědčeni o tom, že kolo je jednoduchým řešením řady složitých globálních problémů, od klimatických změn po dopravní zácpy a spravedlivou mobilitu. Proto jsme se zavázali podporovat organizace a záměry, které využívají kola jako zdroj dobra pro naši planetu a všechny její obyvatele.

Naše iniciativy

World Bicycle Relief

Spoločnosť Trek je dlhodobým partnerom a prispievateľom organizácie World Bicycle Relief. Organizácia World Bicycle Relief sa zaviazala mobilizovať jednotlivcov, rodiny a celé komunity pomocou bicyklov Buffalo, ktoré im menia život.

PeopleForBikes

Trek je zakladatelem PeopleForBikes, předního severoamerického sdružení na podporu cyklistiky. PeopleForBikes funguje na místní i národní úrovni a snaží se dosáhnout smysluplných změn v cyklistické infrastruktuře pro bezpečnější a lepší jízdu.

PlacesForBikes

Trek je předním sponzorem PlacesForBikes, programu organizace PeopleForBikes, který nabízí chytrý a přehledný systém hodnocení měst na základě dat a který podporuje komunity v rychlém vybudování a propojení parádních míst k cyklojízdě.

Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country/region's Trek Bicycle website here.