Nastal čas splnit si sny v rámci Project One. Přizpůsobte své kolo vlastním požadavkům díky nekonečným možnostem barev a nátěrů a vyberte si komponenty přesně podle svých představ. Náš tým zkušených umělců a stavitelů promění vaše nejdivočejší představy ve skutečnost.

Vaše individualizované kolo máte na dosah, stačí tři kroky

Vyberte si model

Zvolte jeden z nejoblíbenějších modelů

Vyberte si barvu

Vyberte si z tisíců barev a designů

Vyberte si díly

Navolte si každý jednotlivý komponent nebo vyladěnou sadu

Přizpůsobit silniční kolo

Madone

Madone je stelesnená rýchlosť – spája všetko, čo vieme o rýchlej jazde, do jedného svižného superbicykla.

Momentálne vypredané. Nový výrobok dostupný na jeseň 2022.

Domane

Technológia vyhladzovania vozovky bicykla Domane vám pomôže jazdiť rýchlejšie a pohodlnejšie pri každej jazde.

Momentálne vypredané. Nový výrobok dostupný na jeseň 2022.

Émonda

Émonda je výjimečně lehká a vyvážená a díky odpovídajícím aerodynamickým vlastnostem je naším nejrychlejším kolem na výšlapy.

Začít

Domane+ LT

Naše vůbec nejlehčí elektrokolo, jež je nejlepší volbou pro jezdce, kteří chtějí držet krok s nejrychlejšími skupinami. Pohon Fazua.

Začít

Checkpoint

Checkpoint je stvořen pro všechny gravel nadšence, kteří rádi tráví většinu času v terénu a vyžadují opravdu schopný stroj.

Začít

Speed Concept

Speed Concept je naše nejaerodynamičtější kolo. Je ideální k zajetí nejrychlejších triatlonových etap a časovek.

Začít

Přizpůsobit horské kolo

Supercaliber

Díky jedinečnému tlumicímu prvku IsoStrut je toto karbonové kolo určené na závody mistrovství světa rychlé, lehké a vyrovnané.

Začít

Fuel EX

Univerzálny horský bicykel. Je rýchly, schopný a zábavný všade – niet divu, že je to náš najobľúbenejší trailový bicykel!

Momentálne vypredané. Nový výrobok dostupný na jeseň 2022.

Slash

Kolo s vysokým zdvihem do každého terénu určené na závodění na náročných enduro trasách a parádní zábavu na drsném povrchu.

Začít

Top Fuel

Top Fuel je celoodpružený XC stroj, který rychle zvládá flow traily a vyřádí se při sjezdech technicky náročných tras.

Začít

Rail

Elektrický trailový bicykel s výkonnou batériou, dlhým dojazdom a osvedčenou technológiou, ktorý vám pomôže prekonať náročné podmienky.

Momentálne vypredané. Nový výrobok dostupný na jeseň 2022.

eCaliber

Naše nejlehčí celoodpružené horské elektrokolo nabízí ideální kombinaci odpružení a výkonu na dlouhé a rychlé XC jízdy.

Začít

Proč volit Project One?

Kvalita

Kvalita kol v rámci Project One odpovídá našim osvědčeným standardům: usilujeme o dokonalost. Každé kolo Project One je navrženo a sestaveno se zřetelem na detaily. Závod opustí pouze poté, co projde řadou několikastupňových kontrol. Vy očekáváte to nejlepší a my vám to zaručíme.

Řemeslné zpracování

Ručně namalované, ručně sestavené, jedno po druhém. Právě tak zachází náš tým talentovaných návrhářů, konstruktérů a lakýrníků s každým kolem v rámci Project One. Dobré věci potřebují čas a pozoruhodné věci vyžadují talent. A my do naší práce investujeme pořádnou dávku času i talentu. Víme, že vám na vašem kole záleží. A našim odborníkům, kteří váš sen realizují, na něm také záleží.

Montáž

Každé kolo v rámci Project One je vyrobeno na objednávku a ručně sestaveno s maximální pečlivostí. Žádné z nich není vyrobeno na montážní lince a zabalené v krabici, v prodejně ho nenajdete. Vše začíná vaším návrhem vysněného kola, kterým se řídí všechny následující kroky. Kolo je podle vašeho návrhu krok po kroku sestaveno člověkem, který vás chce výsledkem ohromit.

Chcete svou vlastní barvu pozvednout na novou úroveň? Projděte si naše nejšpičkovější volby Project One.

Project One ICON

Project One ICON nabízí špičkové barevné motivy, které oplývají texturou, hloubkou a náladou. Každý model ICON se pyšní mistrovským nátěrem a odráží se v něm nadšení, které do něj vkládají nejzkušenější umělci Project One.

Project One Ultimate

Parametry Project One Ultimate jsou jednoduché: žádné. Máte svou vysněnou vizi? My vám ji proměníme ve skutečnost. I kdybychom měli vyvinout zbrusu nový lak jen pro váš výjimečný model. Popusťte uzdu fantazii.

Vyzvednutí v závodě

Vaše kolo sestavené v rámci Project One bude jedinečné a den, kdy ho spatříte poprvé, by měl být rovněž výjimečný. Jedná se opravdu o jedinečný zážitek s VIP prohlídkou, odborným výběrem velikosti, konzultací s návrhářem a mnohými dalšími službami.

{{ $t('productCompare.rack') }}

{{ $t('productCompare.startComparison') }}
Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country’s Trek Bicycle website here.