Elektrokolo pro každého

Verve+ vás zaveze, kamkoli si budete přát. Je mimořádně pohodlné, má intuitivní ovládání a užijete si s ním spoustu zábavy. Zdolávání kopců, převážení nákupů i objevování nových míst bude neuvěřitelně snadné, na všechno totiž budete mít víc než dost energie.

Se všemi motory Bosch, které jsou u modelů District+ dostupné, se při šlapání budete cítit přirozeně. Jejich výkon totiž můžete intuitivně a plynule regulovat. Budete s nimi rychlejší a dojedete dál než předtím.

Dojezd
Až 120 km

U modelů Verve+ si můžete vybrat, kde bude baterie umístěna a jakou bude mít kapacitu. Na zadním nosiči můžete mít 300Wh, 400Wh nebo 500Wh baterii a v dolní rámové trubce 400Wh nebo 500Wh. Se všemi těmito konfiguracemi dojedete daleko a nebudete se muset o nic starat.

Výjimečné pohodlí

Troufáme si říct, že je to pravděpodobně to nejpohodlnější elektrokolo, na které se kdy posadíte. Díky vzpřímené jízdní pozici, měkoučkému sedlu, ergonomickým gripům i možnosti objednat si rám s nízkým nástupem vás při kochání se okolím nebude nic rozptylovat.

Určitě si ho zamilujete

V jednoduchosti je zážitek. Verve+ se pyšní intuitivními a praktickými ovládacími prvky, plynulým a jednoduchým řazením a také dostatečnou kapacitou baterie, aby vás v pořádku zavezlo tam a zase zpátky. Kam s ním vyrazíte?

Pohodlí především

Všechny modely Verve+ mají odpruženou vidlici vyhlazující nerovnosti a většina i odpruženou sedlovku, která jízdu dokáže zpříjemnit ještě víc.

Stabilita a jistota

Široké pláště a účinné kotoučové brzdy se starají o stabilitu, přilnavost a solidní brzdný výkon.

Stačí nasednout

S integrovanými světly, blatníky, stojánkem a zadním nosičem můžete vyjet za každého počasí a vzít si s sebou vše potřebné.

Verve je pohodlné rekreační krosové kolo na každodenní dobrodružství. Je skvělé na stylové ježdění po silnicích a stezkách.Pohony Bosch světové extratřídy

Osvědčený výkon bez složitostí

Systémy Bosch usnadňují ovládání elektrokol, protože nastavení úrovně dopomoci při šlapání máte vždy na dosah prstu. Sami si vybíráte, kdy přesně a do jaké míry pohon využijete, abyste se mohli co nejrychleji přemístit, podívat se dál než obvykle, vyhnout se dopravním zácpám nebo si jen každou jízdu co nejvíc užít.

Baterie s dlouhou životností

Jezděte víc, nabíjejte méně. Každý model Verve+ se dodává s baterií s dlouhou výdrží. Když už ji budete potřebovat nabít, je to stejně snadné jako u telefonu. Navíc si můžete vybrat, jestli ji nabijete přímo na kole, nebo si ji přenesete jinam.

Parádní podpora všude na světě

Na spolehlivé systémy Bosch pro elektrokola se vztahuje mimořádná záruka, globální podpora a odborný servis u prodejců Trek po celém světě.

Kolo na celý život

Na Verve+ se stejně jako na každé krosové kolo Trek vztahuje doživotní záruka. Bude to váš společník na celý život.

Prohlédněte si celou řadu

Prohlédněte si další městská elektrokola

Allant+

Elegantní a rychlé elektrické kolo se špičkovými díly a promyšlenými designovými prvky, které každého cyklistického nadšence zahřejí u srdce.

District+

Stylové a spolehlivé elektrokolo s nízkými nároky na údržbu vhodné na rychlé, bezstarostné a zábavné jízdy po městě.

Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country’s Trek Bicycle website here.