FX+

Lehké elektrokolo na každý den

FX+ je plně vybavené kolo s elektrickým pohonem a intuitivním ovládáním na ježdění po městě. Patří mezi naše nejlehčí městská elektrokola. Užijete si na něm zařizování, dojíždění i výlety.

Výbava, nenáročnost, elektřina, zábava

Stačí naskočit a jet. FX+ je vybaveno světly, blatníky a zadním nosičem, abyste si s sebou mohli vzít všechny nezbytnosti. Můžete se těšit na intuitivní ovládání na řídítkách, tři úrovně dopomoci, elegantní integrovanou 250Wh baterii a spoustu dalších vychytávek.

Hladká jízda

Dopomoc při šlapání až do 25 km/h

Nízká hmotnost

Mnohem lehčí než většina elektrokol

Žádné složitosti

Jednoduché intuitivní ovládání

Stačí nasednout a jet

Světla, blatníky a zadní nosič ve standardní výbavě

Náš najpredávanejší bicykel teraz aj s elektrickým pohonom

Bicykel FX+ je špeciálna verzia nášho najobľúbenejšieho hybridného bicykla, ktorý je teraz vybavený elektrickým pohonom. Nasadnite a užite si prirodzenú asistenciu s rýchlosťou 32 km/h, jednoduché a intuitívne ovládanie na riadidlách a výkonný a účinný elektromotor v zadnom náboji, vďaka ktorému toho uvidíte viac.

Výkonný a spolehlivý nábojový motor s hladkým chodem a intuitivním ovládáním se postará o přirozený pocit ze šlapání. Dojíždění i výlety vás budou bavit, protože se na místo určení dostanete rychleji a bez jediné kapky potu.

Dojezd

Až 55 kilometrů

Dojezd s baterií Range Extender

110 kilometrů

Každý model z řady FX+ je vybaven spolehlivou 250Wh integrovanou baterií, která vám usnadní pohyb po městě i jeho okolí. Na jednou nabití ujedete až 55 kilometrů. S přídavnou baterií Range Extender to ale může být mnohem víc.

Výkonný nábojový motor

FX+ je osazeno elektromotorem v zadním kole, který vám usnadní ovládání kola a dopřeje pár koňských sil navíc.

Praktické ovládání

Rychlé přesuny na dosah ruky Intuitivním ovladačem na řídítkách přepínáte mezi třemi stupni dopomoci.

Elegantně zakomponovaná baterie

Spolehlivá integrovaná 250Wh baterie nenarušuje designové linie kola a umožní vám rychlejší překonávání delších vzdáleností.

Možnost navýšení dojezdu

Přídavná 250Wh baterie dokáže dojezd zdvojnásobit.

Další elektrická kola

Verve+

Verve+ je pohodlné hybridní elektrokolo navržené tak, aby se na něj snadno nasedalo. Vzpřímená jízdní pozice a výkonnější elektromotor vám umožní cestovat dále a rychleji.

Dual Sport+

Dual Sport+ je elektrické kolo, které s vámi rádo absolvuje všechny dobrodružné výpravy. Toto univerzální krosové elektrokolo nabízí stabilitu a pohodlí na silnici, nezpevněných cestách i lesních cestičkách.

Allant+

Elegantní a rychlé elektrické kolo se špičkovými díly a promyšlenými designovými prvky, které každého cyklistického nadšence zahřejí u srdce.