Záruka Bontrager

Naša záruka pre vás

Chceme, aby ste nám pri nákupe dôverovali. To je dôvod, prečo sa každý náhradný diel značky Bontrager a Trek, ktorý ponúkame, dodáva s podporou našej 30-dňovej bezpodmienečnej záruky. Okrem toho ponúkame aj niektoré z najlepších programov výmeny dielov a vernostných programov v odvetví. Takže čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli viac a nakupujte s dôverou a vedomím, že vám kryjeme chrbát.

Záruka výměny po nehodě Crash Replacement Guarantee

V rámci naší záruky výměny po nehodě Crash Replacement Guarantee vám v případě poškození při nárazu přilbu vyměníme zdarma během prvního roku jejího vlastnictví. Obraťte se na nás nebo na místního prodejce s poškozenou přilbou, původní stvrzenkou o koupi, podrobnostech o nehodě a zpáteční adresou, kam náhradní přilbu odeslat.

Kontaktujte nás

30-dňová bezpodmienečná záruka

Ak z nejakého dôvodu nie ste spokojní s nákupom náhradných dielov Bontrager alebo Trek, vráťte položku spolu s pôvodným potvrdením o predaji na pôvodné miesto nákupu do 30 dní za účelom výmeny alebo vrátenia peňazí. Berte to ako 30-dňovú skúšobnú jazdu.

Táto záruka sa vzťahuje na náhradné komponenty, oblečenie a príslušenstvo Bontrager a Trek. Na komponenty Bontrager OE (originálne vybavenie) predávané ako súčasť bicykla sa nevzťahuje záruka. Použité veci sa musia pred vrátením vyčistiť. Ak pošlete tovar, ktorý nie je vyčistený alebo opraný, vrátime vám ho na vaše náklady.

Věrnostní program slev na kola Carbon Care

Pokud se vám poškodí karbonové kolo Bontrager během prvních dvou let vlastnictví, zcela bezplatně vám ho vyměníme či opravíme*. Nic na tom není. Tato záruka se vztahuje na karbonová kola Bontrager, jimiž jsou jízdní kola vybavena, a rovněž i na kola zakoupená na sekundárním trhu.

Viac informácií

Podpora

Péče o zákazníky je jedním ze základních principů společnosti Trek. Náš servisní tým ve Waterloo ve Wisconsinu je zosobněním tohoto odhodlání. Pokud budete někdy potřebovat pomoct s výrobkem Trek či Bontrager, ať online, po telefonu či přes e-mail, jsme tu pro vás.

Viac informácií

Záruka Bontrager

Bontrager si za svými výrobky vždy stál a stát bude, abyste se na ně mohli spolehnout. Proto nabízíme omezenou záruku na vady materiálu a zpracování výrobků Bontrager a Trek. Pro začátek navštivte místního autorizovaného prodejce Trek.

Záruka se týká pouze výrobků značek Bontrager a Trek. Nevztahuje se na výrobky, které zde nejsou výslovně uvedeny.

Ale nepředbíhejme
Pro zahájení reklamace se obraťte na autorizovaného prodejce či distributora. Je vyžadován doklad o koupi. Kliknutím zde vyhledáte prodejce ve vašem okolí.

Neomezená

Kola Bontrager s karbonovými ráfky

2 roky

Oblečenie Trek
Oblečenie Bontrager
Diely a príslušenstvo Bontrager
Kolesá Bontrager s ráfikmi zo zliatiny

Tato záruka nepokrývá:
Běžné opotřebení.
Nesprávné sestavení.
Korozi.
Nesprávnou údržbu.
Instalaci komponentů, dílů či příslušenství, které nebyly původně určeny pro dané kolo či s ním nejsou kompatibilní v době prodeje.
Poškození či selhání v důsledku nehody, nesprávného používání nebo zanedbání.
Výdaje za práci při výměně či změně součástí.
Neznačkové výrobky (jakékoli další originální díly či komponenty) kryté zárukou originálního výrobce.

Tato záruka se vztahuje na:
• Díly a příslušenství zakoupené po 1. srpnu 2019.

Nezahrnuje žádné produkty, které nejsou výslovně uvedeny výše. Na ty se však může vztahovat Omezená záruka Trek Care 2012-2019. Klikněte zde pro podrobnosti.

Tato záruka je neplatná v celém rozsahu v případě jakýchkoliv modifikací rámu, vidlice nebo komponent. Tato záruka je výslovně omezena na opravy nebo výměnu vadných dílů dle rozhodnutí výrobce. Tato záruka platí od původního data nákupu. Společnosti Trek a Electra nezodpovídají za náhodné nebo následné škody, pokud pro ně tato odpovědnost nevyplývá ze zákona. Nároky vznesené mimo zemi původního nákupu mohou podléhat poplatkům a dalším omezením. Doba a podrobnosti záručního krytí se mohou v různých zemích lišit. Anglická verze záruky má přednost.