Věrnostní program na kola Carbon Care

Celoživotní záruka

Vynikající sada karbonových kol okamžitě zlepší výkon a ovladatelnost vašeho kola. Jsme si vědomi toho, že karbonová kola představují investici, a proto na každou sadu karbonových kol Bontrager poskytujeme původnímu majiteli neozmezenou záruku.

Když si koupíte karbonová kola Bontrager, můžete se plně spolehnout na jejich špičkovou kvalitu.

A navíc se na každou sadu karbonových kol Bontrager vztahuje věrnostní program slev na kola Carbon Care, v rámci něhož vám v případě nepravděpodobného poškození konstrukce kol během prvních dvou let vlastnictví kola opravíme či vyměníme zcela zdarma (a výměníme či opravíme za výrazně nižší ceny bez ohledu na datum zakoupení).*

Tento program se vztahuje na všechna karbonová kola Bontrager, kterými jsou vybavena jízdní kola a na kola zakoupená na sekundárním trhu, a je bezplatný.

Věrnostní program na kola Carbon Care

V případě konstrukčního poškození při jízdě během prvních dvou let vlastnictví vám karbonové kolo Bontrager bezplatně vyměníme či opravíme*. Jednodušší už to být nemůže. Tato záruka se vztahuje na karbonová kola Bontrager, jimiž jsou jízdní kola vybavena, a rovněž i na kola zakoupená na sekundárním trhu.

Pozrieť si video

Pokud si myslíte, že máte poškozené kolo:

1. Přestaňte s kolem jezdit.
2. Přivezte jej k autorizovanému prodejci Trek. Svého místního prodejce TREK naleznete zde.
3. Váš prodejce zahájí proces výměny či opravy kol v rámci programu péče o karbonová kola.

Jezděte bezpečně. Další důležité informace o bezpečnosti vám dodá místní prodejce nebo si je můžete vyhledat v příručce pro uživatele.

Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country/region's Trek Bicycle website here.