Zadní světla Flare

Vidí vás okolí?

Výzkum ukazuje, že jízda s blikajícím zadním světlem viditelným za dne je nejúčinnější ze všech snah cyklistů, kteří se chtějí zviditelnit vůči řidičům.* Světla pro denní svícení Bontrager mají speciální vzor blikání, zaměření a rozsah, díky nimž jsou lépe vidět během dne.

Blikání

Spousta standardních cyklistických světel bliká podle stejného vzorce. Ale světla, která mění frekvenci a intenzitu blikání, jsou mnohem nápadnější. Nastavení denního svícení v případě našich světel využívá přerušované blikání s občasným intenzivním zábleskem, které je za dne lépe vidět.

Zaměření

Vytvoření světla pro denní svícení vyžaduje důmyslný design. Směřováním či zvýšením výkonu zintenzivníme paprsek a prodloužíme jeho dosah. Jinak se může stát, že v ruce má světlo zdánlivě dostatečný výkon, ale ve skutečnosti jej ostatní účastníci silničního provozu mohou na silnici snadno ve dne přehlédnout.

Rozsah

Čím dříve je cyklista spatřen, tím více času má řidič na reakci a na bezpečné předjetí. Naše světla pro denní svícení jsou viditelnější z větší vzdálenosti než jiná standardní světla. Každý model je viditelný minimálně ze 400 m, vybrané modely pak až ze 2 km.

Podívejte se, co píšou média

„Výbava roku“

„Toto je vítězná sada světel“

Číst dál

Nejlepší cyklistická výbava od roku 2019

„Tohle světlo je jediný kus vybavení, který dostal pozitivní hodnocení od všech testerů.“

Číst dál

„Ideální pro denní svícení“

„Jsou tak malá, že nezaznamenáte jejich hmotnost ani velikost“

Číst dál

„Decentní a výkonné“

„Lidem v Bontrageru se podařilo zabalit výkon vězeňských bodových reflektorů do světla o velikosti kostky ledu.“

Číst dál

Jaké zadní světlo Flare je pro mě to nejlepší?

Všechna dobíjitelná zadní světla Bontrager Flare jsou určena pro denní svícení. To znamená, že jsou navržena tak, abyste byli viditelní ve všech denních i nočních hodinách. Ale ta správná volba pro vás závisí na lokalitě, ve které se pohybujete.

Otevřené cesty

Flare RT je nejlepší volbou, pokud hledáte rozhled do dálky. Toto zadní světlo s výkonem 90 lumenů fungujících v podobě výrazného blikání, úzkého nebo širokého světelného kuželu je navrženo tak, aby vás bylo vidět ze vzdálenosti až 2 km i během dne. Dále nabízí výdrž až 12 hodin při denním blikání a bezdrátové připojení pro možnost dálkového ovládání například přes cyklopočítač.

Vybírat v blikačkách RT

Městské ulice

Flare R City je kompaktní zadní světlo, které se perfektně hodí do města a okolí. Síla 35 lumenů v podobě výrazného blikání, úzkého nebo širokého světelného kuželu je navržena tak, aby vás bylo vidět ze vzdálenosti až 900 m i během dne. Dále nabízí širší světelný kužel, který se hodí právě do městských ulic, kde spíše využijete boční viditelnost než výhled do větší dálky.

Vybírat ve Flare R City

Zadní světla pro denní svícení Bontrager

Jezděte vždy se zapnutými světly

Pokud jezdíte, měli byste si používat světla pro denní svícení. Zadní světla Bontrager Flare jsou plná různých vychytávek, abyste tento nezbytný doplněk mohli využívat během každé jízdy, ve dne v noci.

Dobíjení USB kabelem.

Pokud má světlo Bontrager v názvu „R“, znamená to, že je možné jej dobíjet. Všechna světla Bontrager pro denní svícení mají micro USB kabel pro snadné dobíjení.

Indikátor stavu baterie

Vestavěná zelená LED kontrolka oznamuje nabití baterie. Když je třeba baterii dobít, rozsvítí se červeně.

Režimy blikání a svícení

Několik režimů blikání a svícení vám umožní nastavit si přesně to, co potřebujete do vašich podmínek, ať už ve dne nebo v noci.

Integrace systému Blendr

Umístěte světla Flare na kolo, helmu nebo oboje! Kompatibilita se systémem Blendr vám umožní snadno upnout světla Flare na sedla, blatníky nebo helmy, které Blendr využívají.

Bezdrátové připojení

Všechna světla Bontrager série RT je možné bezdrátově propojit. Spárujte světla s cyklopočítačem Bontrager RIDEtime Elite, vybranými jednotkami Garmin nebo dálkovým ovládáním Bontrager Transmitr a usnadněte si ovládání (dokonce si je můžete nastavit tak, aby se automaticky zapnula při vyjetí).

Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country/region's Trek Bicycle website here.