Přední světla Ion

Nenechte se přehlédnout (a sami lépe uvidíte)

Ať už si chcete lépe posvítit na lokální traily po setmění nebo se prostě jen zviditelnit během silniční vyjížďky přes den, ve světlech Bontrager najdete to pravé. Na traily si vyberte z řady výkonných předních světel Ion Elite R a Pro RT. Kompaktnější modely Ion 200 RT nebo Ion 100 R zvýší vaši viditelnost při každé jízdě.

Světla pro denní svícení

Výzkum ukazuje, že jízda s blikajícím světlem viditelným za dne je nejefektivnějším způsobem, jak se na silnicích zviditelnit.* Světla Bontrager pro denní svícení jsou navržena tak, aby díky svému specifickému blikání a úzkému nebo širokému světelnému kuželu poskytovala cyklistům větší viditelnost.

Blikání

Většina cyklistických světel používá pravidelné blikání. Světla, která mění frekvenci a intenzitu vzoru blikání, jsou ale často lépe viditelná. Nastavení denního svícení v případě našich světel využívá přerušované blikání s občasným intenzivním zábleskem, které je za dne lépe vidět.

Zaměření

Záměrně jsme zlepšili výkon našich světel pro denní svícení, abychom zintenzivnili jejich paprsek a prodloužili dosah. Bez takového rozšíření výkonu se v ruce může zdát, že má světlo dostatečný výkon, ale ve skutečnosti jej ostatní účastníci silničního provozu mohou přehlédnout.

Rozsah

Čím dříve je cyklista spatřen, tím více času má řidič na reakci a na bezpečné předjetí. Naše světla pro denní svícení jsou viditelnější z větší vzdálenosti než jiná světla. Každý model je viditelný minimálně ze 400 m, vybrané modely pak až ze 2 km.

Zářivé nápady

Světla Bontrager Ion jsou plná vychytávek, díky nimž je při každodenním používání ocení naprosto každý. Zaměřte se na následující prvky v celé řadě Bontrager Ion.

Dobíjení USB kabelem.

Pokud má světlo Bontrager v názvu „R“, znamená to, že je možné jej dobíjet. Všechna světla Bontrager pro denní svícení mají micro USB kabel pro snadné dobíjení.

Indikátor stavu baterie

Vestavěná zelená LED kontrolka oznamuje nabití baterie. Když je třeba baterii dobít, rozsvítí se červeně.

Režimy blikání a svícení

Několik režimů blikání a svícení vám umožní nastavit si přesně to, co potřebujete do vašich podmínek, ať už ve dne nebo v noci.

Integrace systému Blendr

Umístěte světla Ion na kolo, helmu nebo oboje! Kompatibilita se systémem Blendr vám umožní snadno upnout světla Ion na sedla, blatníky nebo helmy, které Blendr využívají.

Bezdrátové připojení

Všechna světla Bontrager série RT je možné bezdrátově propojit. Spárujte světla s cyklopočítačem Bontrager RIDEtime Elite, vybranými jednotkami Garmin nebo dálkovým ovládáním Bontrager Transmitr a usnadněte si ovládání (dokonce si je můžete nastavit tak, aby se automaticky zapnula při vyjetí).

Řada Ion

Podívejte se, co píšou média

„Výbava roku“

„Toto je vítězná sada světel“

Číst dál

Nejlepší cyklistická výbava od roku 2019

„Tohle světlo je jediný kus vybavení, který dostal pozitivní hodnocení od všech testerů.“

Číst dál

„Ideální pro denní svícení“

„Jsou tak malá, že nezaznamenáte jejich hmotnost ani velikost“

Číst dál

„Decentní a výkonné“

„Lidem v Bontrageru se podařilo zabalit výkon vězeňských bodových reflektorů do světla o velikosti kostky ledu.“

Číst dál

MTB světla jako Bontrager Ion Pro RT nabízí dlouhotrvající výkon, který vám trail parádně rozzáří. Můžete tak pokračovat i po západu slunce.

Kompaktní a výkonné

Kompaktní a jednoduchý design světla Ion je ideální pro instalaci na přilbu či řídítka. Získáte tak maximální dobu svítivosti bez externí baterie, kabelů či drátů.

Pravda v lumenech

Světla Bontrager Ion mají reálné vyhodnocení výkonu v lumenech. V praxi to znamená, kolik toho uvidíte na cestě nebo trailu po většinu doby svícení. Běžné hodnocení dle standardu FL1 vyhodnocuje výkon 30 vteřin po zapnutí světla.

Řada Ion MTB

Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country/region's Trek Bicycle website here.