Vhodná výbava = víc možností

S kolem se žije líp ve všech situacích – při dojíždění do školy, zařizování věcí ve městě nebo ježdění jen tak pro radost. Pokud jezdíte každý den, vhodné vybavení vám může spoustu věcí ulehčit.

Díky nosičům a brašnám Bontrager můžete auto klidně nechat doma a do práce, na nákupy nebo kamkoli jinam jezdit na kole. S jednoduchým a praktickým úložným systémem toho na kole zvládnete mnohem víc.

Ideální souhra

Nosiče a brašny Bontrager jsme navrhli jako jeden ucelený systém. Všechny nové nosiče Bontrager jsou kompatibilní s praktickým a spolehlivým systémem MIK, kterým jsou vybaveny i naše brašny. Máme ale i brašny na suchý zip, které lze použít na všech nosičích bez rozdílu. Snadno je nandáte i sundáte a náklad suverénně převezete, kam potřebujete.

MIK: Mounting is Key – Upevnenie je kľúčom

Nosiče a tašky MIK sú vybavené jedinečným systémom inštalácie na kľúč, ktorým si tašky uzamknete k nosiču pre bezpečnú prepravu počas jazdy. Tašku jednoducho nasuniete na stojan, až kým nepočujete cvaknutie. Odopnete ju stlačením sivého kľúča.

Jak systém MIK funguje

1

Zasuňte brašnu MIK do kompatibilního nosiče. Když uslyšíte cvaknutí, máte upevněno.

2

Kľúč MIK môžete počas jazdy vybrať a uložiť do tašky alebo ho môžete jednoducho nechať zasunutý v systéme MIK.

3

Brašnu sundáte tak, že klíč zasunete a zmáčknete. Po zmáčknutí se brašna uvolní.

Funkčnost, účelnost a stylovost

Brašny Bontrager City Utility, Bontrager City Shopping Trunk a Bontrager Panniers přemění každé kolo na elegantního a praktického pomocníka. Prvotřídní materiály s promyšlenou povrchovou úpravou dokonale plní svou funkci a navíc skvěle vypadají.

Nasaďte je

Nosiče Bontrager nabízíme v řadě provedení a velikostí. Všechny jsou kompatibilní se systémem a brašnami MIK. Snadno a rychle je namontujete, všechny šrouby jsou součástí balení a každý nosič má i úchyt na zadní světlo.

Nezbytnosti na dojíždění

Usnadní a zpříjemní každodenní cesty tam a zpět. Vybavte se světly na denní svícení Bontrager, blatníky, elektronikou a dalšími věcmi.

Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country’s Trek Bicycle website here.