Session

Vypadá jako Session... nebo ne?

Standard sjezdových kol je zpět a pyšní se novým vzhledem (a zároveň nabízí i větší rychlost). Ať už v parku či na okruhu světového poháru proletí Session díky novému designu rámu s vysoko položeným čepem, 200mm zdvihem a vůbec nejlepším odpružením i ty nejdrsnější traily závratnou rychlostí.

Nejlepší sjezdové kolo

Session má na svém kontu 13 zlatých medailí ze závodů světového poháru ve sjezdu, je tudíž nejlepším závodním kolem roku 2021. Díky řadě získaných zlatých medailí si kolo Session vysloužilo titul nejrychlejšího sjezdového kola roku jak od Pinkbike, tak od Global Mountain Bike Network.

Jen parádní rychlost
Session design s vysoko položeným čepem

Nový design odpružení Session s vysoko položeným čepem, který posouvá osu víc dozadu. Znamená to, že se zadní kolo může pohybovat ve směru zpětné síly vznikající od nerovností, a ne proti ní.

Co to znamená na trailu? Efektivnější tlumič, který vás nebrzdí na překážkách, ale udržuje rychlost vpřed a poskytuje mnohem lepší trakci.

Menší zpětná odezva. Větší výkon.
Kladky modelu Session

Zpětná odezva pedálů je pocit, kdy se během aktivace tlumiče začnou kliky otáčet směrem dozadu. Jedná se o napětí způsobené řetězem, když se zvětší vzdálenost řetězových vzpěr mezi kazetou a převodníkem.

Proto, aby jízda byla hladká i v tom nejtěžším terénu, je nový Session vybaven kladkami, které vedou horní část řetězu blíže k hornímu čepu a prakticky eliminují toto napětí a veškeré další negativní následky.

Vyladění na míru

Session nyní nabízí technologii Mino Link, která umožňuje nastavení odpružení. Nastavte si své kolo přesně dle svých preferencí. Vyberte si mezi tužší 25% progresí na závody nebo tou pohodlnější 20% na jízdy v parku.

Velikosti vychází z nejdůležitějšího rozměru

Strategie velikostí nového modelu Session je založena spíše na dosahu, než na délce sedlové trubky. Tím si budete moci vybrat vhodnou velikost přímo pro váš jízdní styl. Větší velikost pro vyšší stabilitu za vysoké rychlosti, menší velikost pak pro lepší ovladatelnost.

Řetězové vzpěry podle velikosti

Vyvážená jízda nehledě na velikost rámu. Délka zadní řetězové vzpěry se u modelu Session mění podle velikosti rámu. Získáte tak ideální rozložení těžiště pro všechny příležitosti.

Mullet jede!

Každý model Session je postaven do rychla, 29“ kola. Ale rám si v pohodě poradí i s rozměrem 27,5“. Kdo chce trochu extravagance, může zvolit 29“ jen vpředu.

Bezstarostné ježdění

Kompletní sada krytů ochrání dolní rámovou trubku před odletujícími kamínky a dopřeje vám klid na duši i při přepravě kola lanovkou nebo na korbě auta.

Vyberte si, kudy povedou

Lanka vedená vnějškem je snazší vyměnit, ale lanka vedená v rámu vám zase nebudou překážet a nikde se nezachytí.

Další možnosti trailových kol

Slash

Slash je trailový bike s vyšším zdvihem, které vypadá jako monster truck, ale vznáší se jako létající koberec. Stvořeno pro pořádný terén, enduro výzvy na čas a ideální pro zkrocení divokých sjezdových podmínek.

Remedy

Remedy je trailový bike do těžkého terénu s 27,5“ koly, vidlicí se 160mm zdvihem a 150mm tlumičem vzadu. Toto kolo je nabité vším, co potřebujete na pořádné dropy, ostré zatáčky a prudké traily.