Dôležitá súčasť výbavy

Každý jazdec potrebuje dobrú cyklistickú prilbu. Koniec koncov, plní naozaj dôležitú úlohu. Bontrager ponúka prilby na každý štýl jazdy – cestná cyklistika, traily, dochádzanie do práce aj prilby pre deti – vyrobené s pokročilými technológiami, navrhnutými tak, aby bola vaša jazda bezpečnejšia.

Ochrana. Inovace. Výkon.

Bontrager je přední značka v oblasti bezpečnosti přileb, která využívá špičkové ochranné materiály, design a maximalizuje pohodlí při každé jízdě.

Co je WaveCel?

WaveCel je skládací buněčná vrstva, která vyplňuje vnitřek přilby Bontrager. Při ochraně hlavy před úrazem při určitých cyklistických nehodách je efektivnější než klasické pěnové helmy.

Vybírat v přilbách s WaveCel

Co je Mips?

Přilby Bontrager s technologií Mips (systém pohlcující síly z různých úhlů) mají mezi skořepinou a vložkou vrstvu s nízkým třením, která odvádí škodlivou rotační energii v případě některých šikmých nárazů.

Vybírat v přilbách s Mips

Postaráme se o vás

Investice vložená do přilby si žádá ochranu. Proto se na ni vztahují programy jako Neomezená záruka Bontrager, která dává 30 dní na to, abyste se rozhodli, zda vám přilba vyhovuje, a Záruka výměny po nehodě, v jejímž rámci vám přilbu vyměníme, pokud v ní budete mít do roka od nákupu nehodu.

Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country/region's Trek Bicycle website here.