Neuvěřitelná lehkost, šílená rychlost

Nová Émonda má aerodynamické tvary trubek, které jezdcům umožňují zvládat rovinky i výšlapy rychleji. Nehodlali jsme obětovat hmotnost na úkor rychlosti. Émonda nadále nabízí neuvěřitelnou kvalitu jízdy a vyváženou ovladatelnost, díky nimž se v minulosti stala závodní legendou.

Naše nejlepší Émonda v číslech

Zbrusu nová Émonda SLR je rychlejší než předchozí model (a také konkurence) při téměř jakémkoli výšlapu. Čím příkřejší stoupání, tím lepší výsledky. Srovnání s předchozím modelem Émonda SLR:

60 sekund za hodinu rychlejší na rovinkách.

18 sekund za hodinu rychlejší na svahu s 8stupňovým sklonem.

O 182 g nižší odpor.

Náš dosud nejlepší karbon

K výrobě aerodynamických tvarů je zapotřebí více materiálu. My jsme však nehodlali zvýšit hmotnost, a proto jsme pro kolo Émonda SLR vyvinuli nový karbon OCLV řady 800.

Designové prvky zajišťující rychlost

Všechny nové modely Émonda mají skryté vedení lanek, většina je osazena aerodynamickými koly a Émonda SLR má kombinaci aerodynamických řídítek a představce Aeolus RSL.

Neuvěřitelný výkon, jedinečná cena

Émonda SL nabízí stejně legendární výkon a aerodynamické tvarování trubek jako Émonda SLR jen s tím rozdílem, že je zhotovena z karbonu OCLV řady 500. Je o trochu těžší než karbon OCLV řady 800, což se však pozitivně promítá do nižší ceny.

Émonda SL

Vyvážená kvalita jízdy, jedinečná ovladatelnost a přínos vyšší rychlosti díky novým aerodynamickým tvarům trubek. Zhotoveno z našeho velmi lehkého karbonu OCLV řady 500.

Émonda SLR

Náš najľahší a najrýchlejší bicykel Émonda poskytuje neuveriteľnú kvalitu jazdy a aerodynamické výhody. Jeho rám je vyrobený z úplne nového karbónu 800 Series OCLV Carbon a váži menej ako 700 gramov.

Émonda ALR

Hledáte velmi výkonné kolo za dostupnou cenu? Émonda ALR je naše nejlehčí hliníková silnička, která zvládá stoupání jako její dražší příbuzní z karbonu a stejně se tak i ovládá.

{{ $t('productCompare.rack') }}

{{ $t('productCompare.startComparison') }}
Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country’s Trek Bicycle website here.