Městská elektrokola

V naší nabídce městských elektrokol si určitě vyberete. Máme ta na dojíždění, zábavné jízdy s rodinou po okolí, na zlepšování kondice nebo jen na to, abyste si užili zábavu a svobodu na dvou kolech. Všechny jízdy budou rychlejší, delší a zábavnější.

FX+

Môžete na ňom jazdiť do práce, vybavovať povinnosti alebo jazdiť len tak pre zábavu. Bicykel FX+ je ako stvorený na objavovanie mestských zákutí.

Dual Sport+

Všestranný a stabilný. Bicykel Dual Sport+ je krosový elektrobicykel pre milovníkov dobrodružstva, ktorí pri jazde po cestách alebo trailoch na prvé miesto kladú vždy komfort.

Verve+

Náš najkomfortnejší mestský elektrobicykel sa vyznačuje spoľahlivým výkonom a vzpriameným posedom, vďaka čomu je ideálny na rekreačné jazdy plné zábavy.

District+

Elektrobicykel s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý je ideálny na dochádzanie v rámci mesta. Bicykel District+ má kompletnú výbavu a je vždy pripravený okamžite vyraziť.

Allant+

Elegantný, rýchly, prémiový. Dlhé dochádzanie na bicykli zmení na zábavu a predstavuje ideálnu náhradu za automobil.

Powerfly Equipped

Bicykel Powerfly Equipped je určený na traily a pravidelné dochádzanie a je vybavený príslušenstvom, vďaka ktorému môžete kedykoľvek vyraziť.

Electra Go! Elektrobicykle

Pre príležitostných cyklistov aj pre tých, ktorí bicykel používajú na každodenné dochádzanie – z ponuky elektrobicyklov Go! si vyberie úplne každý. Samozrejme, každý chce počas bicyklovania zažiť čo najviac zábavy.

Proč si zamilujete naše městská elektrokola

Rozšiřte si obzor

Dojíždějte na kole, vyměňte auto za kolo nebo podnikejte impozantnější víkendová dobrodružství, když teď máte větší výkon a dojezd. Na jedno nabití baterie ujedete od 48 do 160 km.

Snazší převážení věcí

Převážení brašen nebo nákupu je snazší (a méně namáhavé) s podporou šlapání. Městská elektrokola jsou vybavena zadními nosiči, blatníky a integrovanými světly, takže máte s sebou potřebné vybavení na převážení věcí, ať už míříte kamkoliv.

Snadno pokoříte kopce

Kopcovité vyhlídkové cestě se už nemusíte vyhýbat! Raději se ale zubte jen v duchu, až v nějakém stoupáku lehce předjedete běžce a další cyklisty.

Tak si tu rychlou jízdu pěkně užijte

Elektrokola Trek jsou rychlá, ale budete je mít vždy pod kontrolou. Pojedete rychleji (a užijete si i víc zábavy), když na to budete připravení.

Proč právě Trek? Jsme vaši odborníci na elektrokola.

Ať jste kdekoliv ‒ my tam jsme taky.

Máme k dispozici celosvětovou síť certifikovaných prodejců elektrokol a servisních center. Vždy tak budete mít po ruce kvalifikovaného mechanika, který těmto kolům rozumí.

Postaráme se o vás

Jsme pyšní na to, že nabízíme nejlepší záruční podmínky v celém odvětví. Na všechna elektrokola Trek poskytujeme neomezenou záruku na rám a dvouletou záruku na baterii.

Prvotřídní elektronika

V elektrokolech používáme jen ty pohonné systémy, které vyhovují našim velmi vysokým standardům kvality, spolehlivosti, nenáročné údržby a snadného použití.