Příslušenství a náhradní díly na cyklistické přilby

Přilby vás mají předně ochránit před úrazy. Nicméně k nim můžete přidat řadu věcí a jízdu si dále vylepšit. Příslušenství na cyklistické přilby, ať se jedná o úchyty kamery nebo světla či jen výměnu starých výstelek, vám umožní vytěžit maximum z vaší přilby.

Světla


Světla pro denní svícení vás mohou na kole víc zviditelnit vůči okolí. Řidičům oznamují vaši přítomnost a umožňují jim dříve reagovat. Světla lze používat i v noci, abyste viděli na cestu před sebou. Cyklisté často uchycují světla přímo na kolo. S použitím správných úchytů je ale lze připevnit i na mnohé přilby. Odborná rada: Nasměrujte paprsek světla dolů, abyste protijedoucím cyklistům nesvítili za šera či v noci do očí.

Integrace úchytů Blendr na přilby

Díky úchytům můžete světla připevnit přímo na přilbu. Úchyty Bontrager Blendr snadno pomocí magnetu přichytí na vybrané přilby Bontrager kompatibilní světla Bontrager a kamery GoPro. Vidět a být viděn.

Vybírat příslušenstvích kompatibilních s Blendr

Kšilty cyklistických přileb

Kšilty skvěle stíní obličej před sluncem a pomáhají za jízdy chránit oči před deštěm. Moderní kšilty mají řadu užitečných vlastností. Lze je dle potřeby různě nastavit, sundat a některé kšilty mají dokonce zátky, které zakrývají upínací otvory.

Náhradní výstelky

Propocené výstelky přileb postupem času chátrají. A přestože lze většinu výstelek prát v pračce, nastane čas, kdy je lepší vyměnit je za nové. Náhradní výstelky jsou běžně dostupné pro většinu přileb. Jejich výměnou dosáhnete opětovné čistoty a pohodlí přilby.

Zrcátko na cyklistickou přilbu

Zrcátka lze přímo připevnit na přilbu nebo brýle. Můžete tak vidět za sebe bez potřeby otáčení hlavy.

Kamery

Akční kamery jako např. GoPro lze uchytit na přilbu a zachytit tak různé zážitky na kole, které lze následně sdílet s ostatními. Kameru lze na přilbu přichytit speciálními úchyty.

Kryty proti dešti

Ventilace je rozhodně skvělá věc. Ne však když venku leje. Kryty proti dešti pasují přímo na přilbu a zabraňují vniknu vody ventilačními otvory.

Nálepky na cyklistické přilby

Vyšperkujte si přilbu nálepkami. Trek nabízí týmové nálepky Trek-Segafredo na nejšpičkovější závodní přilby. Některé dětské přilby rovněž dodáváme se sadou nálepek.

Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country/region's Trek Bicycle website here.