Cestovní brašny

Zabalte si a vyrazte

Nejlepší část na kolech jsou místa, kam vás dovezou. Vyvinuli jsme ucelenou řadu cestovních brašen Bontrager Adventure pro převážení vybavení, které budete v přírodě potřebovat. Ať už jedete na těžko, na gravelu po okolí nebo cokoliv mezitím.

Brašna na řídítka Adventure

Víc výbavy i hydratace. Naše odolná brašna na řídítka, kterou lze snadno instalovat, je opatřena integrovaným hydratačním vakem a hadičkou s náustkem s magnetem, abyste mohli převážet víc věcí a dodržovat pitný režim.

Podsedlová brašna Adventure

Podsedlové brašny jsou ideální pro převážení výbavy na delších výpravách. Tato podsedlová brašna Adventure je vyrobena z nepromokavých materiálů a lze ji snadno nainstalovat i sejmout. Navíc má na boku zip, který umožňuje snadný a rychlý přístup i v případě, že je rolovací závěr uzavřený.

Taška na rám Adventure Boss

Nenechajte kameň na kameni vďaka úložnému priestoru, ktorý sa osvedčí najmä na dlhých trasách. Taška na rám Adventure sa vyznačuje veľkorysým úložným priestorom a je odolná voči vode. Navyše je k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby ste ju mohli použiť na väčšine bicyklov. Pripevníte ju pomocou skrutiek priamo na nový bicykel Farley.

Brašna na rám Adventure Boss

Brašny na rám jsou nezbytným vybavením na dlouhé a dobrodružné jízdy. Brašna na rám Adventure Boss se dodává v šesti velikostech, které jsou perfektní na kola Checkpoint, ale hodí se i na kola jiných značek. Brašna má popruhy, které nepoškrábou rám kola, a navíc je opatřena řadou kapes v reflexním provedení.

Cestovní brašna na horní rámovou trubku

Brašna na horní rámovou trubku je ideální na převážení svačiny, nářadí i další výbavy, k nimž nabízí snadný přístup. Má robustní konstrukci, která zvládne náročné a dlouhé jízdy. A v případě, že máte kompatibilní rám, lze ji nainstalovat pomocí přiložených popruhů a šroubů na horní rámovou trubku.

Položky určené pro dobrodružství

Všechny brašny řady Adventure mají promyšlené funkce a jsou zhotoveny z odolných materiálů, které zvládnou jakoukoliv výpravu.

Nepromokavé a odolné materiály

Převážejte výbavu v suchu a bezpečí, ať vyrazíte za jakýmkoli dobrodružstvím. Používáme nepromokavé materiály, proto vás nepříznivé počasí na dlouhých výletech nezaskočí.

Bezpečné popruhy nepoškodí rám

Popruhy s měkkým povrchem uchytí brašničku bezpečně k rámu a nepoškrábou povrch kola ani na dlouhých a divokých jízdách.

Snadný přístup

Velmi kvalitní kapsy se zipy umožňují rychlý a snadný přístup k výbavě za jízdy.

Taška pre každý bicykel Checkpoint

Úplne nový bicykel Checkpoint a nové tašky Adventure boli navrhnuté s rovnakým cieľom. Vyberte si veľkosť tašky podľa veľkosti svojho bicykla a bude na ňom dokonale sedieť. Pre bezchybnú montáž použite našu súpravu skrutiek a tašku na rám Adventure Boss bezpečne pripevnite priamo na nové integrované úchyty na hornej rúrke bicykla Checkpoint.

Kompatibilita s bicyklami FX, Dual Sport a Farley

Hoci taška na rám Adventure Boss bola navrhnutá pre bicykle Checkpoint, stačí pridať pár skrutiek a môžete ju pripevniť aj na bicykle Farley, Dual Sport a FX.

Vybírat ve zbrusu nových cestovních brašnách

Další položky určené pro dobrodružství