District

Zjednodušte si život

District je elegantní kolo na dojíždění s nízkými nároky na údržbu, které je stejně tak pohodlné jako uživatelsky příjemné. Perfektní kolo pro každodenní jezdce, kteří chtějí rychlý, zábavný a spolehlivý způsob na projížďky po městě. Rám je navíc dostupný ve třech různých provedeních ‒ standardní a dva různé typy se sníženou horní rámovou trubkou.

Vylepší každou jízdu

Nikdo nechce ztrácet čas s náročnými součástkami. Chceme se věnovat pouze jízdě. Proto je District osazen spolehlivými díly, jejichž údržba je snadná a které jsou vždy připraveny na jízdu.

Pohonné systémy s nízkými nároky na údržbu

Pohon každého kola District nabízí více zábavy a méně problémů. Některé modely jsou vybaveny krytem řetězu, jiné zase nabízí tiché hnací řemeny Gates s hladkým chodem.

Jednoduché vnitřní řazení

Vnitřní náboj Shimano prvotřídní kvality je elegantní, zajišťuje snadné řazení a má široký rozsah převodů.

Modely District+ se vyznačují stejně promyšleným designem a nenáročnou údržbou jako jejich analogové protějšky. Pojedete ale rychleji a ujedete delší vzdálenost díky výkonné podpoře šlapání Bosch.

Pohodlný a sebevědomý design

District disponuje vzpřímenou jízdní pozicí, širokými a stabilními plášti, výkonnými brzdami a pohodlnými díly včetně ergonomických gripů a polstrovaného sedla.

Světla napájená dynamem

Už vás nikdo nikdy nepřistihne bez nabitého světla! Světla se napájí pomocí předního nábojového dynama, takže si na cestu vždycky posvítíte.

Jízdní doplňky

Každý model District je vybaven stojanem, blatníky a zadním nosičem MIK. Můžete tak vyrazit za jakéhokoliv počasí a vzít si s sebou cokoliv potřebujete.

Kolo na celý život

Na stroj District se stejně jako na každé hybridní kolo Trek vztahuje doživotní záruka. Bude to váš společník na celý život.

Prohlédněte si tuto řadu

Další možnosti krosových kol

Verve Equipped

Hybridní kolo na pohodlné ježdění po silnicích, stezkách i městských ulicích. Pláště odolné proti propíchnutí, odpružená vidlice Forklight a řídítka tlumící nerovnosti silnic činí každou jízdu parádní.

Dual Sport Equipped

Výkonné hybridní kolo s vylepšenými díly, které odolají dlouhým jízdám na různých površích. Je rychlé na asfaltu, jisté na štěrku a zábavné naprosto všude.

FX Equipped

Perfektní kolo na každodenní dojíždění a kondiční jízdy. Lehké, rychlé a pohodlné. Překonání fitness cílů je na něm hračka.