Vybírat v kolech Trek

Nejlepší kola na světě pocházejí od nejlepšího výrobce kol na světě. Každé kolo značky Trek je vyrobeno ke zlepšení kvality vaší jízdy a každý model je výsledkem našich zkušeností v oblasti výkonu, odolnosti a také přesnosti výrobních procesů. Vyberte si z naší komplexní nabídky kol určených pro zdolávání trailů, bleskově rychlých silničních kol a stylových městských kol.

Horská

Trek je technologickým lídrem pro horská kola na světě. Proto není překvapující, že naše horská kola jsou technologicky nejpokročilejší na trhu. U nás se inovace neomezují pouze na highendové modely horských kol. Každé horské kolo Trek se pyšní funkcemi a detaily, s nimiž je jízda na jakémkoli trailu prostě lepší.

Kúpiť teraz

Cross Country - XC

Rychlá, lehká a ideální na závody. Vyberte si celoodpružené horské kolo nebo XC hardtail dnes.

Kúpiť teraz

Trailová

Trailová kola Trek skýtají nesčetné možnosti. Jsou univerzální, lehká a neuvěřitelně výkonná jak při sjíždění, tak při zdolávání stoupání. Hravě si poradí s traily od Dolomitů po Durango. 

Kúpiť teraz

Sjezdová kola

Sjezdová kola Trek jsou vyrobena, aby podávala výjimečný výkon, ať sjíždíte kopec na Světovém poháru nebo letíte s větrem o závod při vytrvalostní enduro jízdě nebo v gravity parku.

Kúpiť teraz

Fat biky

Zdolávejte písečné duny či sněhové závěje. Fat biky zaručují neuvěřitelnou trakci a ovladatelnost, poperou se s každým prostředím bez ohledu na roční období či důvod pro jízdu.

Kúpiť teraz

Horská elektrokola

Horská kola s elektrickým pohonem zvyšují sílu šlapání a současně i míru vašeho pohodlí na trailu.

Kúpiť teraz

Silniční

Aerodynamická, lehká silniční kola zaručující hladkou jízdu jsou navržena ke zdolávání nejstrmějších stoupání. A vám zbude dostatek energie, abyste si užili i sjezd.

Kúpiť teraz

Cyklokrosová

Bahno, pot, slzy, výhra. Zvládejte cyklokrosové tratě ještě rychleji, intenzivněji a s větší mírou jistoty než kdy dříve. 

Kúpiť teraz

Triatlonová

Každičký detail modelu Speed Concept značky Trek je navržen pro nejrychlejší jízdu, aby vám zbylo dost energie na zdárný doběh do cíle.

Kúpiť teraz

Dobrodružství a cestování

Svět si nejlépe prohlédnete ze sedla cestovního kola. Z města přes hory až do pouště. Tato cestovní kola hravě zvládnou i náročnou jízdu po silnici či trailu.

Kúpiť teraz

Elektrická

Elektrokola zvyšují sílu šlapání. Umožní vám jet mnohem dál a vidět mnohem víc. S elektrokoly značky Trek dokážete mnohem víc. 

Kúpiť teraz

Krosová

Krosová kola Trek jsou univerzální, snadno se na nich jezdí a odvezou vás, kamkoli si budete přát. 

Kúpiť teraz

Fitness

Toto je nejoblíbenější kategorie našich kol a je k tomu důvod. Kola fitness Trek jsou určena k pozoruhodné všestranné jízdě. 

Kúpiť teraz

Dámská

Technologie dámského designu (WSD) silničních, horských a městských kol značky Trek byla vyvinuta od základů, aby splnila specifické požadavky žen. 

Kúpiť teraz

Dětská

Každé dětské kolo značky Trek je vyrobeno s cílem inspirovat vášeň k jízdě na dvou kolech, od kol s balančními kolečky až po výkonná silniční i horská kola pro děti.

Kúpiť teraz

Jedinečný design

Project One vychází z jednoduchého principu: sestavení konkrétního kola pro konkrétního jezdce přesně podle jeho požadavků. 

Kúpiť teraz
Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country/region's Trek Bicycle website here.