Circuit WaveCel

Zhotovena pro vás, bez ohledu na to, kde budete jezdit. Všestranná přilba Circuit si hravě poradí s každým prostředím, od trailu přes asfalt, cyklistické stezky až po bike park. Elegantní přilba Circuit má nový aerodynamický profil, a tím i lepší aerodynamické vlastnosti, a navíc je lehčí. A výsledek? Přilba, která se hodí jak na sobotní závody na místních okruzích, tak na nedělní XC okruhy na singletracích.

Co je WaveCel?

WaveCel je skládací buněčná vrstva, která vyplňuje vnitřek přilby Bontrager. Při ochraně hlavy před úrazem při určitých cyklistických nehodách je efektivnější než klasické pěnové helmy.

Funguje jako deformační zóna, která pomáhá pohltit náraz před jeho dopadem na hlavu. WaveCel chrání hlavu tím, že absorbuje energii vznikající při šikmém nárazu, přičemž projde třemi stupni změn v materiálu.

Ohyb

Nejprve se buňky ohýbají, aby minimalizovaly počáteční třecí síly.

Pozrieť si video

Zmačknutí

Dále dojde ke zmáčknutí buněk jako v případě nárazníku auta při nehodě.

Pozrieť si video

Posun

A nakonec nastává posun, čímž WaveCel přesměruje energii pryč od hlavy.

Pozrieť si video

Hodnocení Virginia Tech

Všechny přilby WaveCel Bontrager pro dospělé získaly nejlepší hodnocení bezpečnosti testovacího centra Virginia Tech. Toto nestranné hodnocení potvrdilo, že Bontrager WaveCel patří k těm přilbám s pětihvězdičkovým hodnocením, které poskytují nejvyšší úroveň ochrany cyklistů.

Vynález roku časopisu TIME

Převratná technologie přileb Bontrager WaveCel byla časopisem TIME zařazena na seznam 100 nejlepších vynálezů, které činí svět lepším, chytřejším, a dokonce i zábavnějším.
Z časopisu TIME ©2020 TIME USA LLC. Všechna práva vyhrazena. Použito na základě licence.

Elegantně integrované přední a zadní magnetické úchyty Blendr na GoPro a světla pro denní svícení Bontrager, abyste viděli, byli viděni a zároveň si svou jízdu mohli i natočit. Magnetická propojení samotných světel ulehčují jejich montáž. Ta zůstanou pevně na svém místě i během drsné a rychlé jízdy. Držáky jsou rovněž testovány, aby vydržely i případný pád.

Pokud jde o design, na ničem nešetříme. Dali jsme dohromady ty nejbystřejší mozky za účelem optimalizace vývoje a studia CFD analýzy průtoku vzduchu za jednotku času, abychom byli schopni pochopit rychlost a trajektorii vzduchových částic v návaznosti na povrch přilby. Může to znít komplikovaně, ale znamená to, že jsme vyvinuli tvary, které umožňují rychlejší a hladší jízdu.

Pohodlí na každé jízdě

Ochrana je prioritou, ale bez pohodlí se nedostane příliš daleko. Výzkumu věnujeme hodně času, protože chceme vyvinout ty nejlepší vlastnosti, díky nimž naše výrobky jezdci dokonale padnou, jsou bezpečné a nabízejí pohodlí při každé jízdě.

Popruhy FlatStraps

Pohodlné, lehké a polopevné přezky na jednom popruhu, které padnou přesně na váš obličej. Díky pohybu vpřed a vzad pohodlně drží ve správné pozici pod vaší bradou.

Měkké a čisté

Vlhkost pohlcující výstelky zvyšují úroveň komfortu, protože v horkém počasí či v okamžicích, kdy vynakládáte největší úsilí, odvádějí pot. Výstelky lze odejmout a vyprat, aby byly čisté na další jízdu.

Velikost pro každého

Přilba vám poskytne nejlepší ochranu, pokud vám bude sedět. Nabízíme široké spektrum velikostí, z nichž si vybere každý jezdec. Díky našemu mikronastavitelnému upínacímu systému BOA® vám přilba bude bezpečně a pohodlně sedět po celou dobu jízdy.

Lepší produkt pro lepší planetu

Přilba Bontrager Circuit WaveCel je z 50 % vyrobena z recyklovaného polystyrénu.

Naše přilby ovlivňují budoucnost

1 USD z prodeje každé přilby Bontrager putuje na podporu organizace PeopleForBikes, která nabízí pomoc, systém hodnocení a profesionální podporu s cílem přetvořit prostředí amerických měst tak, aby lépe umožňovalo jízdu na kole.

Záruka výměny po nehodě Crash Replacement Guarantee

V případě poškození přilby WaveCel během prvního roku vlastnictví vám ji zdarma vyměníme v rámci záruky výměny po nehodě Bontrager.

Neomezená 30denní záruka

Jezděte na nich a oblíbíte si je. Pokud ne, můžete nám je vrátit. Jednodušší už to být nemůže.

Zobrazit podrobnosti
Slovakia
You’re looking at the Slovakia Trek Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country/region's Trek Bicycle website here.